Riff

iOS için Facebook Video Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8 MB
  • Version 1.0.1
  • Dil TR / EN
  • Firma Facebook, Inc.
Riff; Facebook kullanıcılarına arkadaşları ile ortaklaşa video yapmalarına olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir Facebook video yapma uygulamasıdır.

Riff; Facebook kullanıcılarına arkadaşları ile ortaklaşa video yapmalarına olanak sağlayan kolay kullanıma sahip bir Facebook video yapma uygulamasıdır.

Facebook?un daha önce Paper, Slingshot, Mentions, Rooms ve Groups gibi uygulamalarını geliştiren Creative Labs ekibinin imzasını taşıyan Riff ile en fazla 20 saniyelik videolar hazırlayarak yayınlayabilirsiniz. Uygulamanın en enteresan yanı ise, sizin hazırladığınız videolara arkadaşlarınızın eklemeler yapabilmesi veya sizin arkadaşlarınızın videolarına küçük dokunuşlar yapabilmeniz. Bu sayede Facebook arkadaşlarınızla ortaklaşa videolar hazırlayabiliyorsunuz.

Facebook hesabınız ile giriş yaparak kullanabileceğiniz Riff oldukça kolay kullanıma sahip bir arayüz ile geliyor. Uygulama ile hazırladığınız videolar uygulamanın kendi yayın akışında paylaşılıyor. Ancak dilerseniz diğer sosyal ağlarda da paylaşabilir veya e-posta yoluyla arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.

Arkadaşlarınızın hazırladığı videolara eklemeler yapmak için, videonun üzerinde yer alan "+" tuşuna dokunmanız yeterli. Bu sayede arkadaşlarınızın hazırladığı videolara eklemeler yapabiliyorsunuz. Ancak video kim tarafından yayınlandıysa video ona ait oluyor ve bu kişiye başkaları tarafından eklenen videoları onaylama veya silme hakkı veriliyor.

Uygulama ile hazırladığınız videolar için başlık seçebilirsiniz. Bu sayede videolarınıza eklemek yapmak isteyen kullanıcıları doğru bir şekilde yönlendirmiş olursunuz. Örnek vermek gerekirse, "Doğum günü mesajı", "Şampiyonluk Kutlaması", "Mezuniyet Eğlencesi" gibi.

Daha Fazla Göster
Riff indir
DİĞER SÜRÜMLER